Finálová desítka Dívek Šumavy je kompletní

Autor: Monti <monti(at)lipno-online.cz>, Téma: Region a Ostatní, Zdroj: Bc. Pavlína Němečková, Vydáno dne: 24. 04. 2012

V sobotu 21. 4. se v Hotelu Courtyard by Marriott, který je již letitým partnerem soutěže, uskutečnil druhý casting, kde se vybíralo pouze 5 dívek zastupujících v 7. ročníku Plzeňský kraj.

Dialogy Promenády


Na casting bylo registrováno 60 dívek, ale dostavilo se 40 odvážných. První kolo - pohovor s porotou je tou nejzásadnější částí castingu, a tak dívky absolvovaly nekonečné čekání, než přišly na řadu.

Casting se skládal ze opět ze 3 kol. Pohovor s porotou byl prvním sítem, z toho postoupilo 20 dívek do tanečního kola. Dívky statečně bojovaly až do konce. Do třetího kola - promenáda v plavkách postoupilo už jen 10 dívek.

V porotě plzeňského castingu zasedli:

Zpět v akci Finalistky jsou kompletní

Porotci zde skutečně neměli lehké rozhodování, úroveň a připravenost dívek byla vysoká. Nejlepší známky získala tato pětice dívek:

Všech 10 finalistek se poprvé setká již za 2 týdny opět v hotelu Marriott v Plzni, kde je čeká první soustředění s velmi nabitým programem. Kromě celodenního fotografování s péčí a přípravou ve studiu Design Block absolvují mediální trénink, přednášku o zdravém životním stylu s měřením tělesných hodnot, plavecký trénink, chůze, choreografie, či společenský večer.

Finálový galavečer se uskuteční 13. října a letos se jej zhostí město Písek.