Porovnávač fotografií spuštěn!

Autor: Monti <monti(at)lipno-online.cz>, Téma: Technické zprávy, Vydáno dne: 11. 01. 2011

Naše stránky jsou bohatší o další funkci - dnes jsme spustili k testovacímu provozu systém, který jsme pojmenovali POROVNÁVAČ FOTOGRAFIÍ. Při našich cestách Šumavou, Lipenskem a přilehlých regionů navštěvujeme místa, která před více či méně léty vypadala úplně jinak. A jelikož jsme lačni po historii našeho kraje, rozhodli jsem se pro Porovnávač, coby službu a zpestření pro všechny milovníky Šumavy a Lipenska.

Stožecká kaple Rota na Pasečné


Avšak systém není určen jen pro nás, provozovatele stránek www.lipno-online.cz. Vkládat, přikládat, editovat, hodnotit a ověřovat totožnosti jednotlivých nafocených lokalik může každý registrovaný čtenář. Máme tedy jedinečnou možnost společnou silou zdokumentovat Šumavu, Lipensko a přilehlé regiony v proměnách času. Neváhejte tedy a vkládejte svá oblíbená místa k porovnání, nebo vznášejte požadavky na nafocení míst, která byste chtěli ve zmiňované proměně zachytit.

Popis funkcí POROVNÁVAČE

Porovnávač nyní běží na první veri, kterou bereme jako ostrý betatest. Časem budeme systém dle nastřádaných poznatků dále zkvalitňovat. Vše potřebné naleznete zde.