Slavnostní křest kalendáře Dívek Šumavy

Autor: Čtenář <articles(at)lipno-online.cz>, Téma: Region a Ostatní, Zdroj: Pavlína Brunclíková, Vydáno dne: 23. 12. 2009

Za významné podpory generálního partnera IV. ročníku soutěže Dívka Šumavy´09, Měšťanského pivovaru Strakonice vznikl historicky první, exkluzivní kalendář na rok 2010. Na jeho stránkách se objevují letošní nejkrásnější Dívky Šumavy, nikoliv pouze vítězky, ale všech 12 finalistek IV. ročníku. Každá z nich je stylizovaná do daného z měsíců, pro který byla vybrána. Kalendář vznikal před objektivem fotografa Ivana Štefka, který je partnerem soutěže Dívka Šumavy.

PF 2010 Pózy


Ve středu 16. 12. se ve velké zasedací místnosti MÚ Strakonice uskutečnil slavnostní křest tohoto historicky prvního kalendáře za účasti nejkrásnější Dívek Šumavy, Jany Chodové (Dívka Šumavy´09, Tvář Deníku´09, Dívka Inspirovanikrasou.cz´09), která v ten den oslavila i své dvacáté narozeniny, Terezy Šimkové z Vimperka (II. Dívky Šumavy´09 a Dívky Publika´09) a Lenky Stančekové ze Kdyně (III. Dívky Šumavy´09 a Dívky Sympatie´09). Za Měšťanský pivovar Strakonice se zúčastnil generální ředitel p. Jaroslav Tůma, p. architekt Malec, p. Hanzlovská a p. Hanzlovský. Město Strakonice zastoupil místostarosta, pan Pavel Pavel. Za realizační tým kalendáře, tedy kompletní sestava. Řadu pozvaných hostů na poslední chvíli skolila řádící viróza. A tak za účasti několika zástupců médií byl slavnostně historicky první kalendář Dívka Šumavy pokřtěn, jak jinak, než pivem.

Pózy Křest

Generální ředitel pivovaru zdůraznil přínos propojení spolupráce s projektem Dívka Šumavy a Měšťanského pivovaru Strakonice, letošní 360. výročí jeho založení a zmínil, že sám doufá v pokračování spolupráce a třeba i nové tradice DŠ kalendáře.

Pan místostarosta přivítal dívky a přítomné hosty, byl potěšen realizací křtu ve spolupráci s MÚ Strakonice a charitativním podtextem celého projektu Dívka Šumavy.

V rámci Dívka Šumavy Tour byla prodána asi polovina kalendářů, jsou tedy stále ještě k mání např.v obchodě Sutex v Sušici, Siluette (nad Baťou) v Klatovech, ve studiu Design Block v Plzni, či je možné objednat na divkasumavy@divkasumavy.cz

Soutěž o kalendář Dívek Šumavy

Výtěžek z prodeje kalendářů bude poskytnut na dobročinné účely. A protože Dívka Šumavy působí v oblasti západních a jižních Čech, výtěžek rozdělíme tentokrát do dvou zvolených oblastí v obou krajích:

Přípitek Pózy

První kalendář Dívka Šumavy je ve formátu A2 a jeho symbolická cena je 299,- Kč. Objednat si jej můžete již na divkasumavy(zavinac)divkasumavy.cz