Dívky Šumavy zpět na Dětském dni v Bystřici

Autor: Monti <monti(at)lipno-online.cz>, Téma: Region a Ostatní, Zdroj: Pavlína Brunclíková, Vydáno dne: 19. 07. 2009

Všem čtenářům našich stránek a fandům soutěže o nejkrásnější Dívku Šumavy dlužíme jednu zprávu. Již tradičně se dívky účastnily dětského dne v Domově pro osoby se zdravotním postižením v Bystřici. Vše se odehrálo 24. června, uvnitř článku naleznete text hlavní organizátorky soutěže, slečny Pavlíny Brunclíkové, doplněny jsou i fotografie v galerii letošního ročníku.Již po čtvrté se Dívky Šumavy zapojily do dětského dne v Bystřici. I přes velmi nevlídné, deštivé počasí se sjelo 15 Dívek Šumavy ze všech uplynulých ročníků soutěže Dívka Šumavy, i toho právě probíhajícího.

Dívky přivezly kromě spousty radosti, kterou svojí přítomností všem udělaly, také mnoho dárků, které získaly z vlastních zdrojů, či dary od různých sponzorů, které sami oslovily. Adriana Mlnaříková, loňská finalistka a vítězka ankety Dívka Škodateam´08 realizovala zajímavou akci na získání finančních prostředů pro tento domov. V rámci své "končící vlády" nad fanoušky, nejen Škodovek, uspořádala dražbu obrazu se svojí fotografií. Během 2 týdnů se jí podařilo shromáždit 3.600,- Kč, které dnes v Bystřici také předala.

Klienti ústavu předvedli taneční a pěvecké vystoupení, součástí progamu byla také jízda na koních, hasičská exhibice, soutěže pro děti a nechybělo grilování.