Skiareál Lipno o víkendu

Autor: Monti <monti(at)lipno-online.cz>, Téma: Lipno nad Vltavou, Vydáno dne: 12. 12. 2008

V sobotu 13.12.2008 nebude v novém Skiareálu Lipno rozhodně o zábavu nouze. Věřte, nevěřte, sněhu máme dost a kromě toho zveme Vás i Vaše ratolesti na celodenní lyžařskou pouť plnou nekonečných zimních radovánek. Touží Vaše dítko usednout za volant rolby, vidět pravého záchranáře, skútr a dozvědět se jak se dělá sníh? To vše bude pro Vás připraveno přímo u nástupu na lanovku...

Ve 13 hodin přijde popřát hodně úspěchů novému skiareálu bývalý i nový hejtman Jihočeského kraje, starosta Lipna nad Vltavou a navíc nové lanovky posvětí samotný kněz.

Vyražte s rodinou či přáteli na Lipno, užijte si skvělé sněhové podmínky a společně přivítejme paní Zimu. O zábavu se za zvuku hudby a společnosti usměvavých hostesek postará naše sympatická moderátorka, jež nás bude celým dnem provázet.

Vezměte Vaše děti do Foxparku kapitána Lipánka, kde zažijí lavinu nekonečné zábavy plné her a soutěží. Společně si pak pochutnáme na grilovaném krocanovi a lahodném pivu, které jsme pro Vás ZDARMA přichystali. Večer si zajezdíme na osvětlené Jezerní sjezdovce a na afterparty ve skibaru uděláme hezkou tečku za příjemně stráveným dnem.

CELODENNÍ ZÁBAVNÝ PROGRAM LYŽAŘSKÉ POUTI


AKTUÁLNÍ INFORMACE ZE SKIAREÁLU