Dívka Šumavy 2007 - konkurz

Autor: Monti <monti(at)lipno-online.cz>, Téma: Region a Ostatní, Zdroj: Pavlína Brunclíková, Vydáno dne: 04. 03. 2007

2. března v odpoledních hodinách se ve Sport hotelu Pekárna v Sušici sešlo 36 adeptek do soutěže DÍVKA ŠUMAVY 2007, jejíž finále se uskuteční 9. 6. v MKS Sokolovna Sušice... (více uvnitř článku)

Společné foto U zpovědi


V porotě na konkurzu zasedli: Pavlína Brunclíková (organizátorka soutěže), Helena Jančová (vizážistka, majitelka kosmetického salonu Prima Donna v Plzni), Tereza Kochová (III. Dívka Šumavy´06, Dívka Publika´06, Dívka Škodateamu´06), PhDr. Ludmila Szvitková (ředitelka MKS Sušice), Valina Kuchtová (head booker agentury Central European Models), Milan Kilián (šéfredaktor Klatovského deníku), Václav Tauer (šéfredaktor Domažlického deníku).

Na konkurzu Porota

Porota si nejprve s každou z dívek pohovořila o studiu, zájmech, zkušenostech, cílech, plánech a ambicích do budoucna. Pak se dívky jednotlivě předvedly v plavkách. Konkurence byla v letošním ročníku veliká, ale porota se na výběru finalistek téměř shodla a vybrala tak 12 dívek do finále. Finalistky již za dva týdny čeká první setkání a celodenní školení o vytváření image, líčení, péči o vlasy, nehty a tělo, prezentace vlastní osobnosti, styl oblékání a také příprava na focení pro volbu "Dívka Sympatie´07", které pak absolvují hned v následujícím týdnu. Na úplném závěru konkurzu dorazila i III. Česká Miss 2007 Lilian Fischerová, která předběžně přislíbila účast v porotě na finálovém večeru.Finalistky: