Petice za Šumavu bez cenzury, arogance a lží!

2013-12-18 20:52:56

Vážení přátelé, před několika dny jsem na vlastní kůži pocítili, jak se chová vedení Správy NP Šumava na jejich FB prezentaci k lidem, kteří nesdílí jejich názor, dovolují si oponovat, či poukazují na jejich nepravdivé či nepřesné interpretace událostí, týkající se života na území NP.

Anonymní správce FB prezentace NPŠ se neštítí lži, arogance ani cenzury. Osobně si myslím, že tyto praktiky nemají v dnešní společnosti, natož v organizaci, která je živena státními příspěvky místo. Správcem FB profilu NP (zřejmě tiskovým mluvčím Pechouškem) jsme prostřednictvím komentáře na FB byli vyzváni k osobní schůzce. Ač jsme jeho výzvu přijali, doposud nám nebylo odpovězeno. Budeme samozřejmě na schůzce trvat i nadále. Než se dočkáme odpovědi, budeme sbírat v naší právě spuštěné petici podpisy za konec cenzury, lží, arogance a odblokování všech zablokovaných lidí, kteří si dovolili nesouhlasit či poukázat na odlišnosti s realitou, které Správa NP šíří.

Všechny, kterým se podobné praktiky zajídají a nechtějí se tak vracet do doby dávno minulé, prosíme o jejich podpisy! Děkujeme Vám všem!Top Články