Skiareál Lipno - pravidlené předvíkendové info

2009-01-23 10:46:01
Na Lipně stále panují skvělé podmínky pro lyžování, místo avizované oblevy během týdne sněžilo. Otevřeny jsou všechny sjezdové tratě s výškou sněhu přes 50 cm, v provozu jsou všechna přepravní zařízení.

Skvěle připraven je snowpark, který již za dva týdny přivítá česká i zahraniční snb esa v závodu Českého poháru ve Freestylesnowboardingu. Hojně využívané je také nově otevřené výukové hřiště pro snowboarding, které se nachází nad Foxparkem.

Hladina zamrzlého Lipna nabízí skvělé možnosti pro bruslaře a také běžkaře. Na ledové ploše, kterou pokrývá zhruba pěticentimetrová vrstva sněhu je upraven téměř 11 km dlouhý okruh v úseku Lipno nad Vltavou - Frymburk. Tlošťka ledu na upravovaném okruhu je 32 cm. Na trase jsou o víkendech otevřeny stanoviště s občerstvením, v přístavu lipenské Maríny je možné si každý den vypůjčit brusle.

Ve Skiareálu Lipno je pro jeho návštěvníky jako vždy připraven doprovodný zábavný program. V sobotu nebude chybět odpolední dětské apres´ski ve Foxparku kapitána Lipánka, v restauraci na centrálním parkovišti se budou servírovat zabijačkové speciality.

Odpoledne od půl třetí proběhne ve snowparku závod Local Hero Jam. Od 16 hodin se bude jako vždy u pokladen soutěžit o řadu zajímavých cen jako např. rolbování Jezerní sjezdovky, skipasy nebo třeba víkendový pobyt na Lipně.

Během víkendu je možné využít přímých skibusů a skivlaků z Č. Budějovic a Tábora s 30% slevou na skipasy.

Další důležité informace:

Půjčovna bruslí na Lipně
Skibusy a skivlaky se slevou 30-50% na skipas
Přehled slev a výhod Skiareálu Lipno
Český zimní rodinný festival - 31.1.09
4x4 Český pohár ve FREESTYLE snowboardingu 30.1.-1.2.09
Zaplaťte skipasem v Gigasportu
Za skipas na Lipně dezert nebo menu v McDonalds zdarma