Region a Ostatní

Lyžařská sezóna na Lipně zahájena

Monti | 10. 12. 2011 | Přečteno 2600x |

Dnes, 10. prosince startuje v největším šumavském skiareálu Hochficht lyžování, a to s výbornými podmínkami. Pro lyžaře je na Hochfichtu otevřeno a upraveno 14 km sjezdovek, což je zdaleka nejvíce mezi lyžařskými středisky na českých horách. Na sjezdovkách skiareálu Hochficht leží až 50 cm převážně přírodního sněhu a podle Johanny Pfoser se návštěvníci mohou těšit na kvalitní lyžování hned z kraje lyžařské sezóny.

Pro malé i veké Jako v pohádce

V provozu je čtyřsedačková lanovka Hochfichtbahn, vleky Reischelberg-lifte, Holzschlag-lifte a Rehberger-lifte a v dětském parku také nejdelší zastřešený pojízdný koberec (185 m) v Horním Rakousku. Lyžování na Hochfichtu je o víkendu za zvýhodněné ceny, dospělá osoba zaplatí za celodenní skipas 27,50 €, děti a mládež až do 19 let pouze 14,50 €.

Speciálně pro mladé rodiny s dětmi skiareál Hochficht připravil na celou sezónu lyžování za symbolické 1 € na den (Schneemankarte – sněhulákova karta) pro děti do 10 let v doprovodu rodiče. Tato výhoda platí i v případě 1 platícího rodiče a např. 3 dětí do 10 let (r.n. 2002 a mladší).

Zimní radost Lanovka na Hochfichtu

Lyžování na Hochfichtu si budete moct užít od 9 do 16 hodin, přičemž je možné si výrazně zkrátit cestu na Hochficht využitím přívozu přes Lipno v Horní Plané.

Aktuální informace o zahájení lyžařské sezóny na Hochfichtu sledujte zde.

Předprodejní místa zvýhodněných skipasů:

Informace přináší první webový portál o česko-rakouském lyžování na Lipně www.lipno-sternstein-hochficht.cz.Autor: Ing. Martin Řezáč
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!