Technické zprávy

Spuštěna obrázková galerie!

Monti | 29. 10. 2011 | Přečteno 1838x |

Ač by se zdálo, že na našich stánkách je v poslední týdny podezřelý klid, opak je pravdou. Jednak jsem byli na podzimní expedici na Prášilech, kde jsme načerpali mnoho a mnoho materiálu pro doplnění obsahu, a práce nestála ani úpravě samotných stránek.

Přehrada Lipno Vlčí kámen

Výsledkem toho je nová funkce pro naše návštěvníky - OBRÁZKOVÁ ANKETA. Tato funkce má za úkol rozšířit již tak bohatou nabídku našeho webu, který z celého srdce věnujeme Šumavě, Lipensku a přilehlému okolí. Jako startovní anketu jsme zvolili hlasování o nejoblíbenější místo zmiňovaných oblastí pro rok 2011. Nyní je anketa ve stadiu nominací oblíbených míst. Nominovat svá oblíbená místa může i samotný návštěvník našich stránek - první anketa je otevřena pro všechny, takže nominovat a posléze hlasovat může opravdu každý, bez nutnosti čtenářské registrace!

Prvního ledna 2012 pak započne samotné hlasování, které bude probíhat po celý příští rok. Takže pokud máte na Šumavě své zamilované místo, které doposud není zanešeno v nominaci, neváhejte a přidejte ho do systému. Budeme se těšit na Vaše příspěvky!Top Články Informační e-mail Vytisknout článekK tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!