OS LIPEN

Lipeni na Kuriozních plavidlech 2011

Palmic | 09. 10. 2011 | Přečteno 2709x |

Lipen se opět zůčastnil parádní akcičky ve Vyšším Brodě. A stanul na příčce nejvyšší. V sobotu 03.09.2011 ve 13.27 hod.(tradiční čas) byla odstartována 39.plavba kuriozních plavidel z Vyššího Brodu do Rožmberka nad Vltavou.

To to frčí! Pohodové nálady Pařez to asi...

Této plavby se zúčastnilo 21 posádek a opravdu bylo na co koukat. Naší obec už třetím rokem reprezentovala banda bláznů z občanského sdružení LIPEN. Svou kocábku jsme vyladili na motivy slavné ruské pohádky Mrazík a ve složení : IVÁNEK (J.Homola), NASŤA (J.Longauerová), MARFUŠA (P.Stropková), ŽENICH(L.Fenc st.), BABA JAGA (R.Fencová st.), MRAZÍK (J.Stropek-Ovar), LOUPEŽNÍCI (J.Šafář st., Z.Furik), DĚDEČEK HŘÍBEČEK (J.Stropek-Bobek), CHODÍCÍ STROMY (J.Lupták st., H. Hoffmann) a VYPRAVĚČKA (I. Homolová) jsme se vydali do boje.

Slavné písně a scénky vyprovokovaly diváky podél Vltavy, aby se k nám přidali a zpívali s námi. I porota byla ohromena naším výstupem při prezentaci posádek a udělila naší posádce největší počet bodů. Proto jsme si mohli večer při předávání cen a vyhlašování vítězů vystoupat na místo nejvyšší, pro první cenu. Ale ani ostatní posádky nepřišly zkrátka. Díky sponzorovi celé akce, českobudějovickému pivovaru Budvar a jeho pivu Pardál, vyhrál každý ze soutěžících.

Přemýšlivý pohled Žíznivý Lipen Kuk!

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem organizátorům, účinkujícím, řidičům, firmě Lipno servis s.r.o. za sponzorský dar, firmě Půjčovna lodí 7a za zapůjčení automobilu s přívěsným vozíkem, všem divákům za úžasnou atmosféru a porotě za neskrývané ovace.

Už nyní se těšíme na další, jubilejní 40. ročník a doufáme, že budeme opět úspěšní.Autor: Iva Homolová
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!