Region a Ostatní

Finalistky DŠ za sebou mají první společné soustředění

Monti | 06. 07. 2011 | Přečteno 2862x |

1. - 3. 7. absolvovaly finalistky VI. ročníku soutěže Dívka Šumavy své první soustřední. Program byl nabitý již od pátečního rána a přestože panovalo nevlídné počasí, dívky si víkend užívaly. Plzeň se jim v neděli nechtělo ani opouštět.

Michaela Karlovská Radka Lencová z Vodňan

První den trávily převážně ve studiu Design Block, kde pod vedením vizážistky Dity Noskové a jejího týmu absolvovaly proměnu vizáže. Fotografovaly se oficiální portréty, postavy v plavkách, ve společenských šatech módního návrháře Lukáše Bartoně a také v modelech italské značky Yell. Finalistky celý den natáčely své medailonky a pózovaly před fotoaparátem.

Následující dny je čekaly přednášky na téma společenského protokolu, etiky, etikety, stolování a vystupování na veřejnosti. Finalistky se také setkaly a pobesedovaly s Českou Miss, Ivetou Lutovskou, která je patronkou letošního ročníku a usedne i ve finálové porotě. Nechybělo pilování chůze a tanečních kroků pod taktovkou choreografa Pavla Wolfa a Laďky Čadkové (finalistky III. ročníku a Supermiss Internet´10).

Dita v akci Power Plate

Letos poprvé dívky navštívily centrum Medical Beauty Plzeň, které je jedním z nových partnerů tohoto ročníku a vyzkoušely si cvičení na Power Plate. V následujících týdnech se rozběhne hlasování o Dívku Sympatie´11, pětice finalistek z Plzeňského kraje se zúčastní klatovské pouti v Auto Nejdl,kde budou asistovat u dětských soutěží a budou v rámci akce představeny. Již nyní víme, že finálová porota nebude mít lehké rozhodování, a že diváky čeká na finále jedinečná podívaná, chystáme několik zajímavých novinek a překvapení. Finálového galavečera se letos zhostí západočeská metropole Plzeň a to 22. října.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!