Region a Ostatní

Známe finalistky VI. ročníku DŠ

Monti | 27. 06. 2011 | Přečteno 2548x |

V plzeňském hotelu Courtyard by Marriott v Plzni se uskutečnil casting VI. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2011. Letošní ročník hned v úvodu přinesl několik novinek. Do soutěže se mohly přihlásit dívky z celého Plzeňského a Jihočeského kraje a využilo toho přes 70 dívek.

Soudci Kompletní

Původně byly plánované 2 termíny castingů, jeden v Plzni a druhý v Českých Budějovicích, chtěli jsme přijít blíže a vyjít vstříc jihočeským dívkám. Bohužel se nám ale nepodařilo navázat s Jihočeským krajem spolupráci a museli jsme tedy casting v Českých Budějovicích odvolat. S tím samozřejmě odpadlo několik desítek dívek, které se plzeňského konkurzu nemohly zúčastnit.

Do Plzně tedy dorazilo na 40 dívek. Z nich porota ve 2 kolech vybrala 5 jihočešek a 5 dívek z Plzeňského kraje. V prvním kole se hodnotil zejména projev dívek, nejen vyjadřovací schopnosti, ale osobnost, charisma a vnitřní kouzlo, kterým dívky dokázaly zaujmout, aby postoupily do užšího výběru. Vnitřní krása, osobnost dívek je v naší soutěži základním předpokladem úspěchu. Nicméně je určitě důležitý soulad s fyzickými předpoklady. V druhém kole se už tedy jen část dívek představila v plavkách. V porotě usedli zástupci hlavních a mediálních partnerů, lektorka společenského protokolu Hana Zmeková, stylistka a vizážistka Dita Nosková, módní návrhář Lukáš Bartoň, nebo také vítězka loňského ročníku, Věra Králová, ta se právě vrátila z třítýdenní dovolené na Floridě, kteoru vloni získala jako hlavní cenu od společnosti www.florida-dovolena.cz.

Promenáda Zastoupení Vodňan

Finálová desítka VI. ročníku je tedy následující:

  1. Martina Hrabíková z Horšovského Týna
  2. Andrea Karešová z Hrdějovic
  3. Veronika Eiblová z Českých Budějovic
  4. Michaela Bečvářová z Červeného Hrádku
  5. Veronika Zárubová ze Soběslavi
  6. Petra Sýkorová z Českých Budějovic
  7. Anna Čechurová z Domažlic
  8. Michaela Karlovská z Klatov
  9. Dominika Loudová z Klatov
  10. Radka Lencová z Vodňan

Finalistky se poprvé setkají již na ya48tku pr8ydnin na stejném místě. Absolvují fotografování, natáčení klipů pro finále, první školení a přednášky, besedu s Českou Miss Ivetou Lutovskou, cvičení apod.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!