Region a Ostatní

Poslední den pro příhlášku do VI. ročníku DŠ

Monti | 31. 05. 2011 | Přečteno 1604x |

Loňská vítězka jubilejního V. ročníku, Věra Králová z Újezda u Klatov si právě užívá svoji výhru, momentálně se nachází na slunné Floridě. Dvoutýdenní dovolenou získala vloni, jako hlavní cenu od společnosti Florida-dovolena.cz. Jaká bude letošní výhra pro v pořadí 6. královnu Šumavy se nechme ještě překvapit.

Vyhlášení

Letošní ročník přináší již v úvodu několik novinek, a sice do soutěže se mohou letos přihlásit dívky z celých Jižních Čech a Plzeňského kraje, dříve bylo území omezeno jen na 6 okresů. Další ze základních podmínek je zvýšená věková hranice 18 - 25 let. Finálového galavečera se letos, 22. října zhostí město Plzeň. Do té doby dívky čekají nejen soustředění v luxusních hotelích se zajímavým a nabitým programem, fotografování, módní přehlídky, besedy, školení a přednášky a účast na několika zajímavých akcích. Letos se do finále dostane jen 10 dívek, 5 jihočešek a 5 dívek bude reprezentovat Plzeňský kraj.

Uzávěrka přihlášek je již toto úterý 31. 5. 2011. Vybrané dívky pak dostanou pozvánku na casting, 17. 6. bude vybráno 5 finalistek v Plzni a zástupkyně Jihočeského kraje vzejdou z castingu 24. 6. v Českých Budějovicích.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!