Frymburk

Frymburská brusle 2010 – setkání na Jezerní stezce

Čtenář | 04. 09. 2010 | Přečteno 2286x |

Pořadatelé z in-linového oddílu SK Lyžaři-běžci Frymburk, Frymburské maminy a Lipno Centrum s.r.o. Vás a především Vaše děti srdečně zvou v neděli 26. 9. 2010 od 13:00 hod k frymburskému převozu na nultý ročník závodů pro každého „Frymburská brusle 2010“. Závod je určen především pro děti, nemá ambice v trhání časových a výkonnostních rekordů, ale naopak se chce stát pravidelným místem a termínem setkání hobby in-line bruslařů, cyklistů a koloběžkářů ve Frymburku na naší krásné Jezerní stezce. Soutěžit se bude na in-line bruslích, koloběžkách i kolech v několika dětských i dospělých kategoriích.

Lipno Centrum s.r.o. Vám společně s českým zastoupením italských in-line bruslí FILA, finských koloběžek KICKBIKE, amerických kol SPECIALIZED a čínských elektrokol GUEWER poskytne pro tento den zapůjčení materiálu pro děti i dospělé zdarma (nezapomeňte si doklad totožnosti a 1.000,-Kč na kauci). Pracovníci firem budou k dispozici i s odbornou radou a doporučením. Zboží výše uvedených značek můžete zdarma testovat po celý den již od 10:00 hod, tedy s dostatečným předstihem před vlastním závodem.

Setkání bychom rádi ukončili společnou jízdou na čemkoliv na Lipno a zpět s občerstvením v lipenské Marině. Při nepřízni počasí (deštivo) bude akce přesunuta na náhradní termín v sobotu 25.9.2010! Informace bude možno včas získat na www.lipnocentrum.cz a na telefonu 773 444 599 begin_of_the_skype_highlighting              773 444 599      end_of_the_skype_highlighting (Luboš Krejza).Autor: M. Maurer a L. Krejza
Top Články Informační e-mail Vytisknout článekK tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!