Region a Ostatní

Jubilejní V. ročník DÍvka Šumavy 2010 jde do finále!

Čtenář | 31. 08. 2010 | Přečteno 2081x |

Nejkrásnější Dívky Šumavy´10 mají za sebou finálové soustředění, které trávily poslední srpnový víkend přímo v srdci Šumavy, v Orea Wellnes Hotelu Horizont. Program byl od pátečního rána nabitý zejména přípravami a nácviky finálového galavečera, pilování volných disciplín a rozhovorů.

Wellness centrum Karolína a Aneta

Dívky absolvovaly rozsáhlé školení společenského protokolu, špičkovou lektorkou Hanou Zmekovou byly vybaveny cennými radami z oblasti etiky a etikety, protáhly svá těla s Davidem Hufem a volné disciplíny zdokonalovaly pod taktovkou Pavly Rožumberské. Pro hotelové hosty Dívky Šumavy připravily menší módní přehlídku, kterou zpestřily deštivý sobotní večer a stihly i relax v krásném wellness centru přímo v hotelu.

To, která se stane pátou královnou Šumavy, získá mj. jako hlavní cenu, dvoutýdenní pobyt na Floridě se dozvíme již 2. října v MěKS v Klatovech za účasti mnoha významných osobností, nejen z regionu. O možnosti získání vstupenek na finálový galavečer, kterým provede pan Marek Vašut, Vás budeme již brzy informovat.

Konzultace Krásná & krásné
Kompletní fotogalerie ze soustředění: www.unlimitedproduction.cz

Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!