Region a Ostatní

Zručné a odvážné Dívky Šumavy

Monti | 19. 08. 2010 | Přečteno 1771x |

14. 8. se finalistky pátého ročníku soutěže Dívka Šumavy´10, kterým se již cesta do finále krátí, zúčastnily akce IV. ročníku akce "Hamerská sekera". Celým dnem prováděli Standa Berkovec a Radek Nakládal a finalistky dokázovaly svoji šikovnost a odvahu při netradičních soutěžních disciplínách, které pro ně organizátoři připravili. A protože se Dívky Šumavy odvážně poperou s jakoukoliv situací, vedly si bravurně.

Dita Sochorová Kulinářské dovednosti

Nejvíce sympatií si v Hamrech získala Lucie Holubová z Vitějovic, soutěžící s číslem 11., ale nejšikovnější Dívkou Šumavy byla č. 1. Šárka Žlábková, která získala nejvíce ocenění v soutěžních diciplínách, kterými byli například příprava zeleninového salátu, s originální mini pilkou, pro soutěžící dřevorubce, hodnotila se chuť, vzhled, ale i doba přípravy, štípání špalku dřeva na čas, či nejrychlejší zasunutí krabičky od sirek velkou pákou bagru.

Sekera a sympatie Šárka Žlábková

Dívky si z Hamrů odvezly kromě spousty krásných cen a dárků i mnoho dalších zážitků a do finálového dne a večera 2. října v Klatovech, už je čeká jen nabité závěrečné soustředění, které budou trávit poslední srpnový víkend v hotelu Horizont na Špičáku, také tradiční "Úklid Šumavy Dívkami Šumavy" a charitativní módní přehlídka pro Klokánek Janovice, 18. 9. v Klatovech.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!