OS LIPEN

Dětský den 2010

Palmic | 27. 07. 2010 | Přečteno 1933x |

Dne 5. 6. 2010 se u příležitosti oslav dětského dne opět po roce probudil pohádkový les v naší obci. Místní i přespolní děti se při putování lesem do cíle na fotbalovém hřišti FC Vltava mohli setkat například s Ježibabou v její perníkové chaloupce, Křemílkem a Vochomůrkou, Loupežníkama, Shrekem a Fionou nebo zavítat do pohádky Obušku z pytle ven.

Start Dětského dne To vše se musí roztřídit! Nemůžeme se nabažit!

Na každém stanovišti po splnění nepříliš náročného úkolu dostal každý sladkou odměnu. Po příchodu do cíle putování, tedy na fotbalové hřiště zde byl již připraven skákací hrad zapůjčený od fa Lipno servis s.r.o., jednotka dobrovolných hasičů Frymburk, která zde předvedla své vybavení a umění, příslušníci obvodního oddělení Policie ČR Lipno nad Vltavou se samopaly a dalším vybavením, ukázky z výcviku psů ZKO Lipno nad Vltavou nebo přehlídka motocyklů různého data výroby a značek, kterou připravila místní organizace Automotoklubu.

Hodná Ježibaba s Mařenkou Oslík Honzík Práááásk

Připravena byla i diskotéka, na kterou zapůjčila aparaturu ZŠ Lipno nad Vltavou a samozřejmě i točená limonáda a buřty k opékání.

Tímto děkuje Všem sponzorům za to, že díky jejim darům jsme mohli udělat dětem radost a pomohli jim alespoň na chvilku zapomenout na jejich všední starosti.Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!