Region a Ostatní

DŠ 2010 - první titul udělen

Čtenář | 12. 07. 2010 | Přečteno 2334x |

V sobotu 10. 7. se u příležitosti klatovské pouti v autosalonu INVESTTEL AUTO Klatovy představily finalistky Dívka Šumavy´10 a byl vyhlášen první titul. Dívky předvedly kolekci italské značky Yell! a hravě si poradily s otázkami moderátora akce. Při této příležitosti byl vyhlášen první letošní titul, jedné z tradičních doprovodných soutěží, Dívka Škodateam 2010, který si odnesla šťastná Karolína Kovařičová z Velhartic, soutěžící s číslem 12.

Finalistky Yell!

Karolínu si zvolili, již tradičně, příznivci a fanoušci automobilů Škoda na webových stránkách www.skodateam.cz. Stává se tedy tváří Škodateamu na celý příští rok, přes léto nafotí originální kalendář s krásnými automobily Škoda a v únoru se bude spolupracovat na moderování únorového plesu Škodateamu.

U legendy Dívka Škodateam´10

Finalistky stále soutěží o titul Dívka Sympatie´09, uzávěrka hlasování je 30. 9., dalším doprovodným titulem ještě před finálovým zápolením, bude Tvář Deníku´10, kterou budou moci čtenáři volit během září. Průběh pátého ročníku se přehoupl do své druhé poloviny, finalistky čeká ještě několik akcí, určitě je ani letos nemine tradiční "Úklid Šumavy Dívkami Šumavy" a koncem srpna absolvují na Šumavě 3 denní soustředění s náročnou přípravou na finálový galavečer.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!