Region a Ostatní

Finalistky DŠ 2010 mají za sebou 1. soustředění

Monti | 20. 04. 2010 | Přečteno 1567x |

Půlroční maraton příprav, soustředění, účasti na sportovních, společenských, firemních, oficiálních, dobrovolných a charitativních akcích, přípravy na finálový galavečer, odstartoval pro finalistky soutěže Dívka Šumavy 2010 o víkendu v Plzni.

David Huf Finalistky

Na tři dny se stal Hotel Courtyard by Marriott v Plzni domovem dvanáctky šumavských krásek, které čekal velice nabitý program. Hned na úvodu si protáhly těla s choreografem, tanečníkem Pavlem Wolfem, dozvěděly se základy správné chůze, absolvovaly velice zajímavé a rozsáhlé školení společenského protokolu z úst profesionálky, lektorky společenského a diplomatického protokolu, Hany Zmekové, která dokázala dívky kouzelnou formou vtáhnout do jim zatím zcela neznámých oblastí etiky, rétoriky, nebo i stolování.

Finalistky, které vzešly z castingu před 2 týdny, tedy zavítaly opět do západočeské metropole. „Bylo to naše první setkání od konkurzu, dívky skvěle zvládly na minuty nabitý program, z Plzně se jim ani nechtělo, odjížděly zcela nové tváře, vybavené mnoha novými informacemi, zkušenostmi a věřím, že i zážitky“ řekla Pavlína Brunclíková, ředitelka soutěže.

WorkshopZkouška čelenky

Díky účasti v soutěži Dívka Šumavy si finalistky, mimo jiné, odnesou společenskou výbavu, kterou by každá mladá dáma měla mít, proto letos je věnován ještě větší prostor školení a besedám týkající se společenského protokolu. Naše soutěž propaguje zdravou krásu, a proto také hned v úvodu nemohlo chybět setkání s Davidem Hufem, který dívky vybavil informacemi o správné kombinaci zdravé stravy, pohybu a zacvičil si s nimi. Profesionální tým plzeňského studia Design Block se postaral o proměnu vizáže dívek, co se týče úpravy vlasů make-upu pro nedělní fotografování.

Za nedlouho budete moci shlédnout nové tváře letošních finalistek na oficiálních fotografiích.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!