Region a Ostatní

Pozvánka na vystoupení k 20. výročí Libín-S

Monti | 06. 03. 2010 | Přečteno 2006x |

Vážení přátelé, dovolte, abych Vás pozval na slavnostní vystoupení ke 20. výročí folklorního souboru Libín-S Prachatice, které se koná v první jarní den v neděli 21. března 2010 od 15:00 hodin v sále Národního domu v Prachaticích. Budeme rádi, když se s Vámi setkáme!

Libín - S Libín - S

Během své dvacetileté historie vystupoval folklorní soubor Libín-S Prachatice v Rakousku, Německu, Itálii, Maďarsku a Španělsku, téměř pravidelně vystupoval na Jihočeském folklorním festivalu v Kovářově, na Selských slavnostech v Holašovicích, jen málo kdy chybí na slavnostech Zlaté solné stezky v Prachaticích. Folklorní soubor Libín-S Prachatice vystupoval dále v posledních několika letech např. v Rožmberku nad Vltavou, v Křižanově u Milevska, v Jámě, v Borovanech, na Vítkově Hrádku, v Radošovicích, v Pöggstallu v Dolních Rakousích, v Českých Budějovicích, v Groβ Haselbachu v Dolních Rakousích, ve Lhenicích, v Hošticích, ve Vodňanech, v Mladé Boleslavi, v Bělé, v Horní Plané, v bavorských Eggenfeldenu, Perlesreutu a Bischoffsreutu, v Berouně a v řadě dalších českých, rakouských a bavorských měst a vesnic.

Plavecký tanec Věnec pro ředitele

Folklorní sdružení Libín-S Prachatice je v posledních deseti letech nositelem hranice překračujícího projektu Šumavský folklorní festival Setkání s tradicí na Schwarzenberském plavebním kanálu, je řadu let členem Folklorního sdružení České republiky, od roku 2006 členem Mezinárodní asociace plavců a vorařů.Autor: Ing. Hynek Hladík
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!