OS LIPEN

Masopustní rej 2010

Monti | 13. 02. 2010 | Přečteno 1661x |

Žádostí maškar v čele s laufrem o povolení průchodu obcí a koledou u starosty začal v sobotu 13. února druhý masopustní rej v Lipně. Průvod za doprovodu harmoniky prošel promenádou, obcí a pokračoval na Slupečnou, kde již mírně promrzlé účastníky průvodu bezvadně pohostil teplými nápoji a uzenými žebry pan Fatura s rodinou z pensionu Karolína.

Dobrá nálada Starostův projev pokračuje Střapatá v detailu

Za to velice děkujeme, všem tato přestávka přišla vhod. Po občerstvení a nabrání sil rej pokračoval přes Bobovou dráhu a Skiareál do Loděnice Lipno, kde pokračovala bujará veselice veřejnou masopustní zábavou. K tanci a poslechu hrála skupina Hastroši. Zazpívali také místní pěvečtí borci a to nejoblíbenější singl členů LIPENU "Hallelujah", exkluzivně ve finském jazyce.

Organizátoři měli ovšem připravené ještě jedno překvapení. Ve 23:00 hod. přistálo na zamrzlém lipenském jezeře letadlo plné brazilských tanečnic, které na parketu rozvlnily svá vnadná a spoře oděná těla. Do varu dostaly všechny, ale hlavně dámské publikum. Atmosféra během celého masopustu byla senzační, všichni jsme si to velice užili a už teď se těšíme na další ročník.

Kněz v plné parádě Honí nás mlsná Náš harmonikář

Za podporu děkujeme obci Lipno nad Vltavou a všem, kteří nás podarovali výslužkou a vesele se s námi bavili.Autor: Lucie Bravencová
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!