Region a Ostatní

Dívka Šumavy 2009 je minulostí

Čtenář | 05. 10. 2009 | Přečteno 2008x |

Letošní IV. ročník regionální soutěže krásy vyvrcholil v sobotu 3. října finálovým galavečerem, který se konal ve Vimperku, pod záštitou hejtmanů Plzeňského, Jihočeského kraje a samozřejmě starosty hostitelského města Vimperk Pavel Dvořák, který společně s organizátorkou celého projektu, Pavlínou Brunclíkovou slavnostní večer zahájili.

Finále začíná Jan a Ivana

Báječnou atmosféru večera podtrhli moderátoři, Jan Čenský a první Miss Československo Ivana Christová, nejen pro finalistky zpíval objev roku 2008, šumavský rodák, Marek Ztracený.

V přímo hvězdné porotě letos usedli vzácní hosté, senátorka Jiřina Rippelová, hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, starostové partnerských měst, hokejová megastar Martin Straka, David Huf – mistr světa ve sportovním aerobiku, iMiss´04 Inna Puhajková, zástupci generálního, hlavních partnerů a další vzácní hosté...

Marek Ztracený Slavné stíny

Slavnostní galavečer mohlo několik stovek diváků sledovat díky živé projekci ve všech sálech KD Cihlena a Disco Clubu Calypso, kde se také, až do časných ranních hodin, konala závěrečná „afterparty“.

Finálový večer přinesl dívkám hned 7 titulů. 23 členná porota rozhodla o udělení titulů 1., 2., a 3. Dívka Šumavy 2009:

  • I.   Dívka Šumavy 2009 - Jana Chodová, č. 12 z Pačejova
  • II.  Dívka Šumavy 2009 – Tereza Šimková, č. 6 z Vimperka
  • III. Dívka Šumavy 2009 – Lenka Stančeková, č. 7 ze Kdyně

Dívka Sympatie 2009 – která nasbírala nejvíce SMS hlasů od května do konce září – rovněž Lenka Stančeková. Diváci ve všech sálech hlasovali o Dívce Publika 2009 a rozhodli o udělení titulu domácí, Tereze Šimkové. Ocenění od čtenářů Deníků, tedy, Tvář Deníku 2009 získala rovněž letošní vítězka, Jana Chodová, té zaslali nejvíce hlasů čtenáři Klatovského, Domažlického, Prachatického a Strakonického Deníku. Zcela novým titulem, Dívka Nice Magazín 2009 se od soboty může pyšnit rovněž vítězka, Jana Chodová, která získala nejvíce hlasů prostřednictvím www mediálního partnera www.inspirovanikrasou.cz.

Simona Vokřálová Zuzana Růžičková

Ze soutěže, která propaguje zdravou krásu, především pak, jak je ze všech projektů a aktivit patrné, krásu srdce, si finalistky odvezly spoustu hodnotných cen (poukaz na dovolenou dle vlastního výběru od CK BUS TOUR Foltýnová, víkendové pobyty nejen na Šumavě, ale i v luxusních hotelích, nebo např. all inclusive víkend v rakouských Alpách s profesionální výukou lyžování, mobilní telefony, pronájmy osobních automobilů, cesty do zahraničí, profesionální fotobooky pro modelky, luxusní brýle, šperky, hodinky, poukazy do kosmetických salonů a restaurací atd.).

Milým vystoupením překvapili přítomné klienti o. p. s. STROOM Dub, kteří pro dívky a porotce připravili krásné keramické dárky a zazpívali.

Závěrečná dražba korunky vítězky přinesla 17.000 Kč, z nichž bude profinancována rekonstrukce rehabilitačního prostoru Dětského centra Jihočeského kraje. Toto zařízení je pověřeno k výkonu sociálně-právní ochrany dětí od narození do 1 roku, pro děti, které se dostaly do složité životní situace, vyžadující okamžitou pomoc. A kdo se stal šťastným majitelem letošní korunky? Plzeňský hokejový král, Martin Straka.

Vítězka Ocenění pro Pavlínu


Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!