Region a Ostatní

Dívky Šumavy a David Huf na Šumavě

Monti | 18. 06. 2009 | Přečteno 2079x |

Finalistky DŠ´09 se setkaly přímo na Šumavě a sice v krásném wellness prostředí hotelu Horizont, kde strávily sobotní odpoledne pod vedením Davida Hufa, známého a vyhledávaného osobního trenéra, fitness instruktora, mistra světa ve sportovním aerobiku z roku 1999.

Pilates Přednáška

V první části si dívky vyzkoušely aqua aerobik, po malé relaxaci ve vířivce, římské lázni a sauně absolvovaly přednášku s besedou o zdravém životním stylu, zejména stravě. Dostaly odpovědi na všetečné otázky a také dostatečnou motivaci přes léto zapracovat na svých postavách. Koncem léta se s Davidem Hufem setkají ještě jednou v rámci finálového soustředění na Lipně. Poslední částí byla náročná lekce pilates. Všechny zúčastněné dívky vydržely poctivě cvičit až do konce.

V následujících dnech čeká dívky účast na PRIMA DNECH S DENÍKEM po celém regionu a 24. června účast na dětském dnu v Domově pro osoby se zdravotním postižením v Bystřici, kterého se každoročně aktivně účastníme. V současné chvíli dívky již bojují o titul Dívka Sympatie´09 prostřednictvím SMS hlasování, finálový galavečer se uskuteční 3. října v KD Cihlena Vimperk.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!