Technické zprávy

Katalog komerčních objektů spuštěn!

Monti | 26. 05. 2009 | Přečteno 2013x |

Dnešním dnem začíná nová kapitola našich stránek. Položili jsme totiž další nosný pilíř pro spokojenost našich návštěvníků a také pro možnosti prezentace podnikatelských subjektů sídlících na Lipensku, Šumavě nebo v regionu těmto lokalitám přilehlému. Od této chvíle mohou podnikatelé vkládat své objekty do systému našich stránek a naopak turisté a klienti si v nich mohou najít vhodné firmy pro různorodé záměry, vše potřebné pro dovolenou a sportovní aktivity...

Systém je plně samoobslužný, což znamená, že každý si může vložit a poté spravovat prezentaci svého objektu zcela sám a to včetně úpravy cen, popisů objektů či fotogalerií. Podmínkou zůstává jen registrace na našem webu a poloha objektů ve výše popsaných lokalitách.

Jedná se o první veřejnou verzi systému, proto se nevyhneme některým nepřesnostem či nedodělávkám. Na systému se však stále pracuje a postupně ho budeme vylepšovat až do stavu, kdy bude vyhovovat valné většině návštěvníků i podnikatelů. Proto rádi vyslechneme Vaše připomínky, rady a nápady.

Věříme, že tímto krokem uděláme radost všem zúčastněným a také prozradíme, že náš Katalog objektů není jediným projektem, který zatraktivní a vylepší náš informační server.

Nyní se však zvedáme od klávesnic a vyrážíme tam, kam nás to táhne nejvíce - do naší přírody, kterou jsme v posledních měsících tak šidili. Z těchto našich putování bude zase spousty materiálu pro všechny návštěvníky našeho kraje a také se opět naváže na doplňování obsahové stránky našeho projektu.Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!