Region a Ostatní

I. společné soustředění finalistek DŠ'09

Monti | 29. 04. 2009 | Přečteno 1405x |

O uplynulém víkendu proběhlo první společné soustředění finalistek 4. ročníku soutěže o nejkrásnější dívku Šumavy. Díky organizátorce soutěže Pavlíně Brunclíkové může nahlédnout do života Dívek Šumavy i náš čtenář.

Finalistky Karolína Šperglová

Dívky se setkaly v Plzni, opět v krásném prostředí luxusního Hotelu U Zvonu, kde byly i ubytovány. Sobotu trávily ve studiu Design Block, kde jim tým kadeřníků doporučil úpravy, či změny tónů a střihů vlasů a připravily se na nedělní fotografování. Celé odpoledne bylo věnováno velice obsálné přenášce, která se skládala z témat společenského vystupování, představování, základů stolování, rétoriky, komunikace, volbě a používání parfémů, jak a jaké nosit kabelky, zkrátka základní společenské výbava každé mladé dámy.

Sobota pak byla zakončena společnou večeří v hotelu, stále za přítomnosti špičkové lektorky Ing. Hany Zmekové, která prezentovala základy stolování i v praxi. Každá z finalistek v péči mistrovských rukou kadeřníků, kosmetičky a vizážistky rozkvetla. Už nyní víme, že porota bude mít velice těžké rozhodování, s každým setkáním jsou dívky mnohem sebevědomější, krásnější a znatelné jsou na nich nové zkušenosti, které sbírají a tedy i pokroky nejen ve vystupování na veřejnosti.

Tereza & Iveta Společná večeře

Vy budete moci podpořit svoji favoritku v anketě o titul "Dívka Sympatie 2009". Již brzy to budete moci začít hlasovat prostřednictvím SMS zpráv a také posoudit proměny dívek podle fotografií, na kterých se pracovalo celou neděli.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!