Region a Ostatní

Nejkrásnější Dívky Šumavy 2009 v Domažlicích

Čtenář | 26. 04. 2009 | Přečteno 1721x |

V rámci druhé módní show Jarní módní koktejl II. v Domažlicích, kde hlavním hostem byla česká topmodelka Hanka Mašlíková se představily letošní finalistky soutěže Dívka Šumavy 2009.

Na náměstí Pózování

Druhá část jarních módních show v produkci DS MODELS .. tedy nejrkrásnějších Dívek Šumavy se uskutečnila 22. dubna v Domažlicích. Prezenovaly se zde kolekce návrhářek Ivety Hrabětové, Ivy Šimandlové, Identity - Pepe Jeans, Sport pod věží, Sonja, Salon Vendy a také dětská kolekce.

V rámci módní show byly představeny finalistky IV. ročníku DŠ´09, rozhovory s nimi vedla Kamila Houfová - Dívka Šumavy 2007 a čerstvá II. Vicemiss Academia´09. Finalistky se již při svém druhém veřejném vystoupení bravurně vžily do role manenýkek a taneční choreografií předvedly kolekci Pepe Jeans.

Iveta Hrabětová Soňa Bělecká

Následující víkend čeká dívky soustředění v Plzni, v Hotelu U Zvonu, absolvují školení a úpravy image ve studiu Desing Block, přednášku o reprezentativním společenském vystupování, stolování, etiketě a fotografování pro volbu Dívka Sympatie, která bude zahájena začátkem května.Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!