Lipno nad Vltavou

Víkend plný zábavy ve Skiareálu Lipno

Monti | 28. 01. 2009 | Přečteno 2555x |
Největší zimní zábavnou show pod širým nebem v jižních Čechách chystá na poslední lednový víkend Skiareál Lipno. V rámci zimního festivalu, který nemá na jihu Čech svým rozsahem obdobu, si celé rodiny mohou nejen skvěle zalyžovat za ideálních sněhových podmínek, ale také zhlédnout živá vystoupení populárních hudebních skupin, vyhrát hodnotné ceny v nejrůznějších soutěžích nebo být dokonce svědky unikátního závodu profesionálních snowboardistů. Protože zároveň začínají pololetní prázdniny, festival nabídne i široký doprovodný program dětem. V pátek navíc odměníme všechny žáky, kteří předloží vysvědčení se samými jedničkami, celodenním skipasem za dvacet korun... (více uvnitř článku)
Zábavná show pak vypukne naplno v sobotu. Lyžaři si mohou užívat skvělého lyžování na všech lipenských sjezdovkách, pokrytých více než padesáticentimetrovou vrstvou sněhu, a během odpočinku poslouchat živá vystoupení kapel jako He Bend, Skyline nebo zpěvačky Martiny Pártlové. Kdo se zapojí do nejrůznějších soutěží, může si domů odvézt výhru například v podobě skipasů či víkendového pobytu na Lipně. V sobotu budou mít návštěvníci areálu také jedinečnou příležitost vidět v akci nejlepší české snowboardisty i řadu závodníků ze zahraničí. Ve Snowparku totiž změří své síly účastníci Českého poháru ve freestyle snowboardingu, který má na Lipně premiéru. V neděli následuje závod juniorů.

Víkendové závody ve snowparku, které mohou být pro návštěvníky vítaným zpestřením, nijak nenaruší běžný provoz areálu. Všechny sjezdovky zůstanou přístupné bez jakéhokoliv omezení!

Autor: Skiareál Lipno
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!