Region a Ostatní

Dívka Šumavy 2009 klepe na dveře

Čtenář | 10. 12. 2008 | Přečteno 1988x |
V současné době probíhají přípravy již IV. ročníku jediné a největší regionální soutěže "krásy". V příštím roce její finále zamíří na jih Čech, do města často nazývaného branou Šumavy, do Vimperku, svým rozsahem soutěž ale pokrývá po celou dobu svého průběhu oblast jižních a západních Čech.
Soutěž je určena dívkám ve věku 16 - 24 let, které mají nejen chuť soutěžit, získat spoustu nových zkušeností, zviditelnit svoji osobnost a schopnosti, být součástí velké společenské události v regionu, nahlédnout do zákulisí příprav soutěže krásy, naučit se správné chůzi, vyzkoušet si fotografování s profesionálním fotografem, poznat nové lidi, setkat se se známými osobnostmi, najít nové přátele, získat spoustu příjemných cen a dárků.

Hlavní myšlenkou této soutěže je propagovat opravdu zdravou krásu, duševní i fyzickou, nehledá profesionální modelky nebo Miss, ale dívky u kterých funguje spojení krásy vnější s krásou vnitřní, se správnou dávkou sebevědomí a pokory. Dívkám pootevřeme dveře do světa modelingu, zprostředkujeme zajímavé kontakty, nabídneme spolupráci s agenturami a na nich samotných je jakým směrem budou dále pokračovat. V průběhu celého roku se dívky účastní různých akcí nejen našich reklamních partnerů v roli hostesek, či modelek na módních přehlídkách, ale také dobrovolných a charitativních akcí.

Není naším cílem směrovat touto soutěží mladé dívky pouze k "lesku hvězd a přehlídkových mol", ale naopak odlišit ji od té velké studnice soutěží "MISS", které se v naší malé zemi konají a pojmout ji jako zejména vzdělávací a benefiční akci, ukázat dívkám i jiné směry ve kterých se lze prostřednictvím svého vzhledu a svých schopností realizovat, probouzet v nich smysl pro sociální cítění, vnímání životního prostředí, reality, svého okolí.

Protože cílem soutěže také je, aby si dívky kromě cen, dárků a zážitků odnesly i spoustu nových, zajímavých a užitečných znalostí, obohatily a rozšířily svůj dosavadní rozhled, finalistky absolvují několik velice zajímavých besed, školení a přednášek o Šumavě a ochraně životního prostředí, ekologickou výchovu a přednášku o zdravém životním stylu, výživě a pohybu, drogové závislosti, poruchách příjmu potravy, jazykové konverzace a mnoho dalšího.

Dívky, které splňují základní podmínky se tedy mohou již nyní začít hlásit do soutěže a kromě všech zmiňovaných akcí na ně čeká spoustu lákavých cen jako například pronájmy osobních automobilů, cesty do vybraných destinací po celé Evropě, nafocení profesionálního booku modelky, spousta tělové a vlasové kosmetiky, poukazy do image studia, na oblečení, do restaurací, víkendové pobyty po celé Šumavě, či v luxusním Wellness Hotelu Frymburk a mnoho dalšího.

Počínaje dnešním dnem budeme až do 28. února přijímat přihlášky, casting, kde bude vybrána dvanáctka finalistek se uskuteční 29. března´09, v dubnu pak finalistky absolvují první víkendové soustředění, image školení, vlasové úpravy a fotografování, zároveň se zúčastní 2 velkých módních show, v květnu bude zahájeno sms hlasování o Dívku Sympatie´09 a finalistky budou oficiálně představené veřejnosti v nové image, zúčastní se pak ještě několika akcí po celém regionu, v srpnu je pak čeká finálové soustředění a 3. října se rozhodne o vítězkách, které si opět odnesou hodnotné ceny. K přihlášení do soutěže stačí zaslat své fotografie, věk, výšku a kontaktní údaje ( adresa, e-mail, telefon ) na e-mail divkasumavy[zavinac]divkasumavy.cz. Po uzávěrce budou dívky pozvány na casting.

Odměnou pro všechny finalistky bude společné soustředění v luxusním Wellness Hotelu Frymburk na Lipně, kde se budou koncem příštího léta připravovat na finálový večer. Finálovým galavečerem 3. října 2009 provede oblíbený Jan ČENSKÝ a první Miss Československo Ivana CHRISTOVÁ. K příštímu finálovému večeru nás ještě ale čeká dlouhá cesta, která bude nepochybně plná mnoha zajímavých setkání, nové spolupráce, překvapení i dobrodružství, pojďme se tedy společně vydat na tu cestu již čtvrtého příběhu zvaného DÍVKA ŠUMAVY.

Podmínky účasti v soutěži Dívka Šumavy 2009
  • věk min. 16 let, max. 24 let v den vyhlášení soutěže
  • rodinný stav: svobodná
  • bezdětná
  • čistý rejstřík trestů
  • občanství ČR
  • trvalé bydliště v okresech území ČR: ( Domažlice, Klatovy, Plzeň-Jih, Prachatice, Český Krumlov, Strakonice )
  • výška min. 165 cm
  • základní znalosti NJ / AJ
  • absolutní neúčast v materiálech, ve kterých by osoba, jméno, podobizna, nebo jiný obrazový, zvukový nebo obdobný záznam mohl být dán do souvislosti s výrobou erotických, pornografických materiálů, nebo jinou činností, terá je v rozporu s právními předpisy, nebo pravidly slušnosti.


Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!