Region a Ostatní

Nejkrásnější Dívky Šumavy měly napilno i po celé léto

Monti | 09. 09. 2008 | Přečteno 1811x |
Tak máme po létě, což ztěžka přijímají zejména dítka školou povinná. Ale ne pro všechny jsou prázdniny dobou dovolených a odpočinku. Napilno měla i nejedna Dívka Šumavy. To že život soutěže nekončí finálovým večerem, dokazují následné řádky Pavlíny Brunclíkové, při nichž si taktéž uvědomíme, že nový ročník se pomalinku blíží....
Kalendář Škodateam 2009
Právě vzniká již třetí kalendář Škodateam 2009, v jehož hlavní roli se objevuje vítězka ankety "Dívka Škodateam 2008" Adriana Mlnaříková - finalistka letošního ročníku, kterou rovněž čeká spolumoderování podzimního plesu Škodateamu v klatovské Družbě.

Automobilové závody - Vekra racing team
Závodní tým si vybral pro svoji reprezentaci, spolupráci a podporu čtyři z řad Dívek Šumavy, ty se zúčastnily již dvou automobilových závodů v rámci Česká Pojišťovna Škoda Octavia Cup v Mostě.

V pohádce V dobré společnosti
Pohádková Šumava
Vítězka III. ročníku soutěže Dívka Šumavy Andrea Švihovcová reprezentovala v Orlických horách Šumavu, absolvovala bohatý program a setkala se se známými osobnostmi.

Focení vítězek letošního ročníku
Andrea Švihovcová a Gabriela Dvořáková si již vychutnaly jednu ze svých cen "nafocení profesionálního booku modelky". V příloze malá ochutnávka z fotografií dívek v nové image.

Co se ještě děje u Dívek Šumavy?
  1. Společně jsme se finalistkami rozhodly podpořit studium a adoptovaly jsme 14ti letou africkou holčičky Rael z Keni.
  2. Ve spolupráci s CHKO Šumava připravujeme dobrovolnou akci "Úklid Šumavy Dívkami Šumavy", které se finalistky zúčastní v průběhu září.
  3. Připravujeme velkou módní show podzim/zima na listopad ve spolupráci s MKS Domažlice.
  4. Probíhají jednání o dalším, v pořadí již IV. ročníku a rozvoji soutěže Dívka Šumavy 2009.

Na okruhu Póza


Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!