Lipno nad Vltavou

O pohár starosty Lipna podruhé

Monti | 19. 08. 2008 | Přečteno 2442x |
Rádi bychom Vás pozvali na branný závod, který pořádáme dne 13.09.2008 od 08:00 hodin na našem kynologickém cvičišti Lipno nad Vltavou a v jeho okolí. Závod je pro všechny, co mají rádi aktivní sport, psy, zábavu a legraci, společnost stejně „postižených“ lidiček, a po všem tom závodění pak něco nad ohněm a něco ve sklenici.
Tento závod nemá téměř žádná omezení. Je to setkání psů s rodokmeny i těch bez. Výstavních šampionů i domácích mazlíčků, psích profesionálů a zahradních hlídačů. Psů velkých i těch maličkých. Psích frajerů i slečen. A na straně lidí je to téměř stejné … Tedy jak pro velké a zkušené psovody a vycvikáře, ale i pro (nejen jejich) děti, kteří mají psa jako kamaráda a ten jim to přátelství vrací.

Tento „srandamač“ není o ukázce perfektního výcviku a poslušnosti psů bojujících o body, ale o souhře a důvěře mezi psem a jeho páníčkem. Je skutečně jen a jen o spolupráci a alespoň nějaké fyzické výdrži a šikovnosti těch dvou na obou koncích vodítka.

Fotogalerii z loňského prvého – velice povedeného ročníku si můžete prohlédnout na zde, propozice závodu a další informace z kynologickému klubu Lipno nad Vltavou získáte pak zde.

Autor: Kynologický klub Lipno
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!