Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje - v letošní sezóně naposledy

Monti | 20. 03. 2008 | Přečteno 1575x |
Ačkoliv podle kalendáře brzy oslavíme příchod jara, příroda míní jinak. Pokračující studená fronta doprovázená hustými sněhovými přeháňkami nám nadělila další přírodní sníh. Díky tomu na Vás o velikonočních prázdninách čekají skvělé podmínky. Na sjezdovkách leží okolo 25 cm sněhu...
Tento víkend bude posledním v letošní zimní sezoně, a proto jsme pro Vás připravili velmi výhodné akce. Ve čtvrtek se vyplatí přijít rodičům s dětmi, k celodennímu dospěláckému skipasu dáváme dětský skipas za 20 Kč.

V pátek se můžete za celodenní skipas jít vykoupat do Aquaworldu na dvě hodiny zdarma, na ostatní skipasy platí v Aquaworldu po celý den sleva 50 %. A třešnička na dortu na konec - na velikonoční pondělí se bude lyžovat po celý den zdarma!

Poté se brány skiareálu za úspěšnou zimní sezonou uzavřou. Zveme všechny milovníky zimních radovánek na oslavu Velikonoc na sněhu. V provozu je dvousedačková lanovka, sjezdovka Světluška I, sjezdovka Jezerní a výukové hřiště Foxpark.

Lyžuje se denně od 9 do 16 hodin za mimosezónní ceny. Celodenní skipas pro dospělé stojí 330 Kč, děti do 12 let si zajezdí za 230 Kč.

SKOL!

Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!