Region a Ostatní

1. společné setkání finalistek III. ročníku DÍVKA...

Čtenář | 17. 03. 2008 | Přečteno 1652x |
V sobotu 15. 3. se finalistky III. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2008 setkaly v plzeňskému studiu DESIGN BLOCK, kde absolvovaly školení s týmem profesionálních kadeřníků, kosmetičky, vizážistky a nehtové designérky. Pod vedením majitelky salonu, stylistky a vizážistky Dity Noskové se dívky dozvěděly jak správně pečovat o svoji pleť, jaké je vhodné denní nebo večerní líčení, každá dostala doporučení úpravy, či změny střihu, nebo barvy vlasů, také informace o tom správně pečovat o své vlasy i nehty. Shlédly také několik praktických ukázek líčení, úpravy obočí, nehtů, vlasů. V závěru dívky dostaly od Design Blocku i tašku s dárečky.
Pohromadě V péči profesionála


Některé z finalistek mají za sebou několik zkušeností z obdobných soutěží, jako např. Andrea Švihovcová č. 9 – zúčastnila se Miss Junior a také Minimiss aerobik, Ladislava Čadková s č. 11, Taťána Makarenko č. 5 předvádějí pravidelně na módních přehlídkách, ale např. Věra Mikušová č. 8 a Katka Fialová č.12 jsou v této oblasti úplnými nováčky, proto svůj čas mělo i několik užitečných rad - jakým správným směrem se vydat na tu svoji cestu za úspěchem v této soutěži.

Před studiem Ve studiu


Ve finále, kde porota zvolí 3 vítězky pro letošní rok se nebude rozhodovat jen podle hezkého vzhledu, ten mají dívky všechny, ale zejména podle jejich vystupování, projevu, onomu kouzlu osobnosti, kterým dívky porotce přesvědčí. S některými finálovými porotci se dívky budou setkávat již při těchto akcích, aniž by o tom věděly a ten svůj obraz si vytvářejí po celou dobu průběhu soutěže, volba vítězek není jen o samotném finálovém večeru, ale po celou dobu trvání soutěže, také o tom jak dívky dokážou za tu dobu od konkurzu po finále na sobě zapracovat.

V péči profesionálky Nehtová designérka


Již příští sobotu čeká dívky rovněž studio Design Block, kde budou kompletně připraveny na fotografování pro volbu Dívka Sympatie´08, které bude probíhat SMS hlasováním. Fotografie finalistek budou prezentovány na www.divkasumavy.cz a protřednictvím mediálních partnerů.

Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!