Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje

Monti | 06. 03. 2008 | Přečteno 2373x |
Před několika málo dny to vypadalo, že se s náma zima loučí, ale nakonec mají vyznavači bílých sportů důvod k radosti. Přírodní sníh sice nenapadl, nicméně teploty klesaly pod bod mrazu, což dovoluje umělé zasněžování. O aktuální situaci ve Skiareálu Lipno čtěte uvnitř článku.
Díky velmi silným mrazům a výkonnému zasněžovacímu systému se nám daří rychle vyrábět dostatečné množství sněhu, abychom milovníkům zimních radovánek před víkendem připravili dobré podmínky pro lyžování.

Středeční noc byla opravdu mrazivá, ranní teploty se pohybují okolo - 10 °C. Panuje bezvětří s jasnou oblohou. Tyto podmínky nám umožňují vyrobit velké hromady sněhu, které začneme rozhrnovat na sjezdovky. Výborné podmínky pro zasněžování mají vydržet i dnes v noci. Všechna sněžná děla jedou na plný výkon a nadále budou vyrábět čerstvý prachový sníh.

Dnes zahajuje lyžařská škola provoz ve Foxparku, zatímco na sjezdovkách budou rolby rozhrnovat nasněžené hromady sněhu. Vše směřuje k pátečnímu zahájení denního provozu na sjezdovkách Jezerní a Světlušky I a II.

Lyžovat se bude za mimosezónní ceny, které představují 30% slevu oproti běžnému tarifu. Zima ještě neřekla poslední slovo, pevně věříme, že na jejím sklonku si všichni pořádně užijeme zimních radovánek ve Skiareálu Lipno.

SKOL!

Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!