Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje

Monti | 19. 02. 2008 | Přečteno 1750x |
Milovníkům zimních sportů zbývá zřejmě na nějakou dobu posledních pár dnů k jejich zálibě. Meteorologové ohlašují velké oteplení, které zasáhne do života nejednoho skiareálu v naší vlasti. Avšak Skiareál na Lipně má díky unikátnímu zasněžovacímu systému "nasněženo" a i proto jsou připraveny skvělé podmínky i na nadcházející týden. Uvnitř článku naleznete oficiální info.
Aktuální podmínky
Skiareál Lipno hlásí vynikající sněhové podmínky. Díky silným mrazům za poslední týden se nám podařilo vyrobit velmi kvalitní prachový sníh, který výrazně zlepšil kvalitu sněhového podkladu na sjezdovkách. Pro návštěvníky máme v bezvadném stavu upraveno 7 sjezdovek a Snowpark, čímž nabízíme pohodové lyžování bez front na 5,6 km sjezdových tratí o rozloze 25 hektarů. Průměrná výška sněhu na sjezdovkách je 45 cm, otevřeny jsou všechny sjezdovky a v provozu jsou všechna přepravní zařízení o kapacitě 7 705 os./hod.

Za všednodenní lyžování třicetiprocentní sleva do Aquaworldu
Všednodenní lyžaře čeká zajímavá sleva do Aquaworldu Lipno. Od tohoto pondělí do pátku po předložení skipasu z tohoto týdne automaticky obdrží slevu 30%.

Lyžování na 5,6 km sjezdovek za mimosezónní cenu
Kdo si koupí tento týden od pondělí do pátku celodenní skipas, dostane příští skipas s třicetiprocentní slevou. Může si tak užít pohodové lyžování na bezvadně upravených sjezdovkách o rozloze 25 ha za mimosezónní ceny. Slevu na skipas lze uplatnit do pátku 22.2.

Privátní lyžařská výuka v pátek se slevou!
Také tento na tento pátek vyhlásilo Skischool Lipno slevu 20% na privátní lyžařskou výuku. Nabídka je zajímavá především pro rodiny s dětmi, mohou si tak vyzkoušet výuku ve Foxparku, nejmodernějším výukovém hřišti v ČR. Naši instruktoři je zábavnou a velmi efektivní formou výuky naučí základům lyžování a za pár lekcí se budou na sjezdovkách prohánět jako ostřílení mazáci.

V sobotu odpoledne tradiční zábava pro děti Foxparku

Lišák Fox zve všechny děti a jejich rodiče do Foxparku. V sobotu od 14.00 zde bude probíhat odpoledne plné zábavy. Děti se mohou vyfotit s maskotem lišákem Foxem, projet si slalomovou trať ze zvířecích figurek, nebo si zaskákat v nafukovacím hradu. Samozřejmostí je sladká odměna pro všechny.

Snowboard days Kramolín
Tuto sobotu a neděli zveme všechny snowboarďáky na veřejný otevřený závod, který se bude konat ve Snowparku pod záštitou společnosti Templestore. Závodníci budou rozděleni do několika kategorií. Soutěžit se bude např. v snowboard crossu, jib contestu či slope stylu. Nejlepší jsou připraveny hodnotné ceny a poháry. Nebude chybět exhibice či afterpárty s videoprojekcí.

Lyžařský super víkend na Lipně

Pro milovníky zimních radovánek ze vzdálenějších míst jsme připravili velmi výhodný víkendový balíček zahrnující ubytování v apartmánech přímo u lanové dráhy od pátku do neděle, dvoudenní skipas na sobotní a nedělní lyžování a dvouhodinový vstup do bazénů a saun v Aquaworldu Lipno. To vše od 1295 Kč pro dospělou osobu a 960 Kč pro dítě do 12 let. Víkendový balíček je platný až do konce lyžařské sezony.

Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!