Region a Ostatní

Dívky Šumavy s Miss a Vicemiss na jednom mole!

Čtenář | 18. 02. 2008 | Přečteno 2229x |
To, že soutěž krásy Dívka Šumavy získává čím dál tím větší prestiž dokazuje fakt, že se nejkrásnější dívky uplynulých dvou ročníků potkají na jednom mole v Domažlicích s Miss ČR Lucií Váchovou a Vicemiss ČR Radkou Kocurovou. Více informací získáte v textu slečny Brunclíkové uvnitř článku.
MKS DOMAŽLICE a agentura DS MODELS Vás zvou na velkou módní přehlídku, která se uskuteční 10. dubna v MKS Domažlice od 19.30 hod. Večerem provede Petr Berka (moderátor rádia Impuls). Uvidíte extravagantní kolekce módních návrhářek, kolekce sportovní, společenské i mladé módy, luxusní spodní prádlo, plavky a jedinečné svatební šaty, které předvedou nejúspěšnější finalistky uplynulých ročníků soutěže Dívka Šumavy.

Překvapením večera bude kolekce známé módní návrhářky Ivy Šimandlové (málokdo ví, že má tato dáma kořeny právě na Domažlicku), včetně extravagantního modelu, který byl vyroben pro letošní finále České Miss s tématem "Cesta do Thajska" - kdy Iva Šimandlová vytvořila originální róbu pro finalistku s č.10 a nechala se inspirovat nejúžasnější thajskou stavbou - Chrámem smaragdového Budhy, který stojí v Bankoku - znázorňuje typický architektonický prvek buddhistických chrámů, několikařadové střechy. Další charakteristický prvek je vysoká věž "chedi", která je vystavěná většinou nad ostatky Buddhy - i tato róba bude k vidění v rámci módní show v Domažlicích.

V programu dále vystoupí Dance Team V. Hruškové. V Domažlicích budou rovněž představeny nové finalistky III. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2008. Pro diváky je také připravena ochutnávka vín a prezentace kosmetiky MARY KAY.

Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!