Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje

Monti | 15. 02. 2008 | Přečteno 1571x |
Na dveře klepe víkend a při pohledu z okna zaplesá nejednomu lyžaři srdéčko. Slunko se definitivně prodralo skrze sněhové mráčky, díky kterým je Lipensko pokryto slabou sněhovou peřinou. Navíc v noci pěkně mrzlo, takže zasněžovací systém Skiareálu chrlil sníh na zdejší svahy. Nachystejte tedy vaše nádobíčko a vyražte na Lipno - uvnitř článku naleznete podrobnosti.
Aktuální podmínky
Skiareál Lipno hlásí před víkendem vynikající sněhové podmínky. Díky nepřetržitému nočnímu zasněžování za posledních 9 dní pokrývá všech 6 sjezdovek, Snowpark a Foxpark 30 - 50 cm sněhu. Lyžuje se na 25 hektarech skvěle upravených sjezdovek o celkové délce 5,6 km. Jelikož ubytovací kapacity na Lipensku nejsou momentálně plně využity, čeká návštěvníky Skiareálu Lipno pohodové lyžování bez front. V pátek dopoledne panuje ve skiareálu oblačné počasí a sněží. Teploty se pohybují okolo - 6 °C, v průběhu dne se má vyjasnit. Předpověď počasí hlásí slunečný víkend s modrou oblohou, a proto zveme všechny malé i velké milovníky zimních radovánek na báječné lyžování na prosluněných sjezdovkách.

Za cestu skibusem či vlakem na lyže nápoj zdarma
Víkendový přímý vlak Yetti a skibusy představují ideální volbu pro studenty a mládež z Jižních Čech. Oproti předložení jízdenky na pokladně skiareálu obdrží třicetiprocentní slevu na skipas, jejíž výše bohatě pokryje náklady na cestu tam a zpět, a také výhodný voucher do skibaru vedle nové restaurace. Skibus z Č. Budějovic odjíždí do skiareálu v sobotu a neděli v 7.20, ČD Yetti vyjíždí v 5.47 z Tábora a pokračuje na trase Č. Budějovice – Kaplice – Lipno nad Vltavou. Na tento vlak navazují přípoje ze Strakonicka a Jindřichohradecka.

Lyžaře z Prahy a okolí doveze do skiareálu a zpět s jedním přestupem expres Jože Plečnik, který vyjíždí v 6.07 z Prahy a na Lipno přijede v 10.35. Pro cestující je připravena speciální zpáteční jízdenka za 380 Kč s dvěma vouchery na třicetiprocentní slevou na skipas, na kterou mohou jet až 2 dospělí a 3 děti.

V sobotu odpoledne tradiční zábava pro děti Foxparku
Lišák Fox zve všechny děti a jejich rodiče do Foxparku. V sobotu od 14.00 zde bude probíhat odpoledne plné zábavy. Děti se mohou vyfotit s maskotem lišákem Foxem, projet si slalomovou trať ze zvířecích figurek, nebo si zaskákat v nafukovacím hradu. Samozřejmostí je sladká odměna pro všechny.

Přejeme Vám pohodový víkend a dobře říznutý oblouk!

Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!