Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje

Monti | 11. 02. 2008 | Přečteno 1385x |
Zveme všechny Jihočechy a ostatní milovníky zimních radovánek na báječné lyžování. V období jihočeských jarních prázdnin čekají na milovníky zimních radovánek skvělé podmínky, jedny z nejlepších v průběhu letošní sezony – nádherné slunečné počasí a dostatek sněhu na sjezdovkách.
Jelikož ubytovací kapacity na Lipensku nejsou momentálně plně využity, užije si každý ve Skiareálu Lipno pohodové lyžování bez front. Otevřeno a bezvadně upraveno je všech 7 sjezdovek a Snowpark, na kterých leží 30 - 40 cm technického sněhu.
Aktuální podmínky
Počasí nám v posledních dnech dělá radost, přes den je jasno s modrou oblohou a spoustou sluníčka a tepla, v noci silné mrazy, které umožňují naplno využít náš špičkový zasněžovací systém. Předpověď hlásí i na další dny nádherné počasí se spoustou sluníčka, takže se můžeme těšit na ideální podmínky na svazích. Denní lyžování probíhá od 9 do 16 hodin, večerní od 17.45 do 21.00.

Tento týden Skibus z Č. Budějovic také ve všední dny
Tento týden pojede skibus z Č. Budějovic na celodenní lyžování i ve všední dny. Odjezd do skiareálu je v 7.20, cestující mohou přistoupit na trase Č.K – Kájov – Černá v Poš. – Frymburk. Všechny čeká sleva 30% na skipas a voucher na nápoj zdarma. Pro studenty a mládež ideální volba.

Víkend plný lyžování s ubytováním u lanovky
Pro milovníky zimních radovánek ze vzdálenějších míst jsme připravili velmi výhodný víkendový balíček zahrnující ubytování v apartmánech přímo u lanové dráhy od pátku do neděle, dvoudenní skipas na sobotní a nedělní lyžování a dvouhodinový vstup do bazénů a saun v Aquaworldu Lipno. To vše od 1.295,- Kč pro dospělou osobu a 960,- Kč pro dítě do 12 let. Víkendový balíček je platný až do konce lyžařské sezony.

Středeční masopust s dětskou růžičkovou koledou
U příležitosti slavnostního otevření nové restaurace u lanovky je jsme připravili atraktivní program pro návštěvníky skiareálu, od 13.00 se bude konat pravý masopustní průvod s dětskou růžičkovou koledou a pojízdnou hospodou. Početný zástup převlečený v maškarních oblecích vyrazí ve 13.00 od obecního úřadu v Lipně nad Vltavou směrem ke skiareálu. Pro všechny lyžaře bude v nové restauraci u lanovky připraven teplý nápoj zdarma.

Tým Skiareálu Lipno Vám přeje pohodový začátek týdne.

Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!