Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje

Monti | 29. 01. 2008 | Přečteno 1476x |
Skiareál Lipno přináší aktuální nabídku na tento týden. Díky výkonnému zasněžovacímu systému areál disponuje dostatkem sněhu na všech nejfrekventovanějších sjezdovkách i po větrném víkendu. Výška sněhové pokrývky je 30 - 40 cm. Důležitou informací jest i to, že Kramolínský obřák je přeložen již na tuto sobotu, tedy 02.02.2008! Speciální nabídku na tento týden si přečtete uvnitř článku. Skiareál Lipno přináší aktuální nabídku na tento týden. Díky výkonnému zasněžovacímu systému areál disponuje dostatkem sněhu na všech nejfrekventovanějších sjezdovkách i po větrném víkendu. Výška sněhové pokrývky je 30 - 40 cm. Důležitou informací jest i to, že Kramolínský obřák je přeložen již na tuto sobotu, tedy 02.02.2008! Speciální nabídku na tento týden si přečtete uvnitř článku.
Úterý - Děti lyžují za dvacku
Každé dítě do 12 let si může v úterý užívat celodenního lyžování za 20 Kč, pokud si jeho tatínek či maminka současně zakoupí celodenní skipas.

Středa patří rodičům s dětmi
Ve středu dostane každý tatínek nebo maminka skipas za 20 Kč, pokud vezme s sebou na lyže své dítě a koupí mu celodenní skipas. Oba si mohou uprostřed hlavní lyžařské sezóny užívat pohodového lyžování bez front za 350 Kč. (Akce platí pro děti do 12 let)

Čtvrtek
30% sleva na lyžařský servis a testovací centrum. Sleva 20% na privátní lyžařskou výuku v nejmodernějším výukovém hřišti ČR Foxparku.

Pátek
30% sleva na bazén a sauna v Aquaworldu Lipno po předložení skipasu z pondělí až pátku aktuálního týdne.

Sobota
Snow party ve Skiareálu Lipno s Milan Král s.r.o.
  • Autogramiáda Kateřiny Neumannové během dopoledne
  • Zdarma testování terénních vozů Mercedes-Benz, Jeep, Dodge, Opel a Chevrolet s pohonem všech kol
  • Zdarma testování lyží zn.Fischer
  • Zábavné odpoledne pro děti ve Foxparku (14.00, soutěže a hry o sladké odměny, dětský slalom, nafukovací skákací hrad, snowtubing a plno další zábavy)
Každodenně
Při vypůjčení testovacích lyží na 5 a více dní zdarma velký lyžařský servis v hodnotě 500 Kč na vlastní lyže. Kupte si celodenní, odpolední skipas, nebo skipas do Foxparku a automaticky na pokladně obdržíte kupon na horký nápoj zdarma, který Vám rádi připraví v Music Apré ski baru nad Foxparkem od 16 do 17 hodin.Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!