Lipno nad Vltavou

Skiareál Lipno informuje

Monti | 22. 01. 2008 | Přečteno 2171x |
Počasí již několik dní nedělá radost vyznavačům bílých sportů. Teploty se pohybují povětšinou nad bodem mrazu. K tomu se přidal ostrý vítr a déšť. Tento stav ohrožuje nejednu akci plánovanou na příští měsíc. Asi všichni vyznavači rychlobruslení s obavou sledují stav ledu na jezeře a doufají v návrat mrazivých dní. Stejné pocity asi zažívají milovníci alpského lyžování. Skiareál Lipno však přináší pozitivní zprávy, tedy relativně k současnému stavu. Uvnitř článku si můžete přečíst tiskovou zprávu a speciální nabídku na tento všední týden.
Ve Skiareálu Lipno nadále panují velmi dobré podmínky. Otevřeno a ve velmi dobrém stavu upraveno je všech 6 sjezdovek o celkové délce 5,6 km, snowpark a Foxpark. Na sjezdovkách leží 40 - 45 cm technického sněhu, který je vůči teplému počasí odolnější než sníh přírodní. Jen běžecké tratě jsou kvůli nedostatku přírodního sněhu neupraveny. Vedení skiareálu se rozhodlo zpestřit milovníkům zimních radovánek návštěvu lipenských sjezdovek a připravilo na všední dny řadu zajímavých výhod.

Děti lyžují v úterý za dvacku
Každé dítě do 12 let si může v úterý užívat celodenního lyžování za 20 Kč, pokud si jeho tatínek či maminka současně zakoupí celodenní skipas.

Středa patří maminkám
Ve středu dostane každá maminka skipas za 20 Kč, pokud vezme s sebou na lyže své dítě a koupí mu celodenní skipas. Oba si mohou uprostřed hlavní lyžařské sezóny užívat pohodového lyžování bez front za 350 Kč. (Akce platí pro děti do 12 let)

Ve čtvrtek si užívají tatínkové
Aby ani tatínkové nepřišli zkrátka, mohou si i oni užívat celodenního lyžování za dvacku, pokud s sebou vezmou na lyže svého potomka a koupí mu celodenní skipas. (Akce platí pro děti do 12 let)

Čtvrtek je také ideálním dnem pro údržbu lyžařského vybavení a testování těch nejnovějších carvingových lyží. Špičkový lyžařský servis a testovací centrum sídlící v suterénu Sportcentra Lipno poskytuje slevu 30% na své služby. Kdo si vypůjčí testovací lyže na 5 a více dní obdrží velký lyžařský servis v hodnotě 500 Kč na vlastní lyže zdarma.

V pátek vodní dovádění a lyžařská škola se sníženou cenou
Každý, kdo od pondělí do pátku lyžuje v lipenském skiareálu, si může po předložení skipasu v pátek užívat dovádění v místním Aquaworldu s třicetiprocentní slevou. Lyžařská škola využívající nejlepší výukové hřiště v ČR Foxpark, poskytuje v pátek slevu 20% na privátní lyžařskou výuku. Slevu lze uplatnit na dvou a vícehodinovou privátní výuku.

SKOL!


Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!