Region a Ostatní

III. ročník Dívky Šumavy zahájen

Čtenář | 30. 11. 2007 | Přečteno 1994x |
Hledáme příjemnou, milou a přátelskou dívku s hezkým vzhledem a postavou, plnou odvahy, elánu a optimismu, která bude reprezentovat nejen soutěž, ale celý kraj po celý příští rok! Dívku, která se chce stát součástí prestižní a největší regionální soutěže, získat spoustu nových zkušeností, příjemných cen, setkat se se známými osobnostmi a mnoho dalších překvapení!

Podmínky účasti dívek v soutěži:
  • Příjemný vzhled, úsměv, vystupování
  • Věk 16 – 24 let
  • Bydliště v oblasti Šumavy, městech DomaŽlice, Klatovy, SuŠice, Vimperk a jejich okolí

Co dívky v soutěži čeká? V první fázi budou pozvány na konkurz, kde se každá z dívek individuálně představí. Porota vybere 12 finalistek. Vybrané dívky obratem obdrží veškeré informace o účasti v soutěži, důležitých termínech a za dva týdny po konkurzu se poprvé všechny setkají v krásném a příjemném prostředí plzeňského DESIGN BLOCKU ( www.designblock.cz ), kde je po celý den budou rozmazlovat kosmetička, kadeřníci, vizážistka a nehtová designérka a budou vybavené kompletními informacemi jak o sebe správně pečovat, co komu sluší nejlépe a mnoho dalších užitečných informací.

Další týden absolvují finalistky profesionální úpravu líčení, účesů a jsou připravené na fotografování, které probíhá s plzeňským fotografem Ivanem Štefkem (www.eve.photomodel.cz). Krátce po focení jsou jejich fotografie prezentovány v celém regionu a prostřednictvím mediálních partnerů se spustí první volba a hlasování o „Dívku Sympatie 2008“ zasíláním SMS zpráv.

Oficiálně jsou dívky veřejnosti, novinářům a hostům představené začátkem dubna v prostorách autosalonu jednoho z hlavních partnerů INVESTTEL AUTO KLATOVY, kde některé premiérově v roli manekýnek předvedou kolekce šatů a plavek, absolvují své první rozhovory. Finalistky jsou pak průběžně představovány na dalších akcích v regionu, jako např. celostátní Sraz vozů Škoda, Dny Sušice apod.

Zahájení soutěže Zahájení soutěže
Kromě své vlastní přípravy na soutěž je pro dívky připravené víkendové soustředění v Domažlicích nabité pestrým programem. Poslechnou zajímavé přednášky, například o zdravém životním stylu a pohybu s mistrem světa ve sportovním aerobiku DAVIDEM HUFEM, se kterým si i zacvičí, dále o ochraně životního prostředí, o Šumavě, také o základním fungování Evropské unie a dalších zajímavostech prostřednictvím senátorky JUDr. Jiřiny Rippelové, a také anglickou konverzaci. Hlavní čas bude ale patřit přípravě a nácvikům choreografií finálového večera.

Pak už dívky čeká samotné finále, s celodenní přípravou na večerní vystoupení. Pod rukama vizážistů z DESIGN BLOCKU se dívky promění ve skutečné princezny a pak už nic neschází tomu, aby předvedly všem hostům, divákům a porotě vše co se za celou dobu naučily a byla zvolena královna Šumavy pro rok 2008.

Všechny dívky si ze soutěže odnesou kromě hezkých cen jako například pronájmy třech osobních automobilů, balíčky plné kosmetiky, elektroniky, mobilních telefonů, dovolených a víkendových pobytů, poukazů na nafocení profesionálního booku modelky, plavek, šatů, také spoustu nových a zajímavých zkušeností, hezkých zážitků, nových kontaktů a rozhodně účastí v této soutěži získají potřebné sebevědomí a „základní potřebnou výbavu“ do začátku své kariéry.

Atmosféra a tým, který připravuje celou soutěž se nese vždy v přátelském duchu, pohodě a vzájemné vstřícnosti. V obou uplynulých ročnících vytvořily finalistky příjemný kolektiv a několik dívek z prvního ročníku tvoří základní organizační tým soutěže, který se o soutěžící dívky při přípravách stará.

Slavnostním finálovým večerem soutěž nekončí, dívky se v průběhu celého roku setkávají při účasti na různých akcích, nebo jiných neformálních setkáních. Finále III. ročníku soutěže DÍVKA ŠUMAVY 2008 se uskuteční 24. 5. 2008 v MKS Domažlice a provedou jím Jan Čenský a Iva Kubelková.

K přihlášení do soutěže stačí zaslat fotografii (portrét + postava v plavkách), kontaktní údaje a výšku na e-mail: divkasumavy[zavinac]divkasumavy.cz. Uzávěrka došlých přihlášek je 22. 2. 2008.

Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!