Region a Ostatní

Dívka Šumavy 2007 - dobojováno

Monti | 11. 06. 2007 | Přečteno 2579x |
V sobotu, 9.6.2007 jsme se dozvěděli, která že z dvanácti dívek usedne na trůn a převezmne tak vládu krásy nad Šumavou v následujících dvanácti měsících. Uvnitř článku naleznete text organizátorky soutěže Pavlíny Brunclíkové, která Vám přiblíží, jak celý finálový večer probíhal a samozřejmě se dočtete i o vítězkách všech kategorií.

Vítězky Společně na pódiu
Sobotní večer 9.června se v kulutrním domě Sokolovna v Sušici nesl v duchu exotiky, zábavy, šarmu a krásy dvanáctky nejkrásnějších Dívek Šumavy letošního roku.

Večer zahájily samotné finalistky tanečním vystoupením v originálních kostýmech. První soutěžní disciplínou ve které se utkaly byl "Rozhovor s moderátorem". Celým večerem provedl Jan Čenský, který dívky neušetřil všetečných otázek. Druhou soutěžní disciplínou byla módní přehlídka, finalistky předvedly letní kolekci butiku Sutex a v druhé kolekci šaty, které byly vytvořené v Domově pro osoby se zdravotním postižením v Bystřici a bylo možné si tyto předvedené šaty zakoupit a přispět tak na výtvarné potřeby do ústavu. Tuto možnost okamžitě využila paní Věra Světlíková, zástupce firmy Modeta, majitelka butiku v Klatovech a celou dvanáctku šatů si obratem zamluvila.

Mezi jednotlivými soutěžními disciplínami zněly sálem známé písničky skupiny ABBA v podání ABBA STARS. V dalším vystoupení finalistky předvedly své volné disciplíny, většinou se tančilo v moderním či orientálním rytmu, nebo romatnické rumbě, cvičil aerobik, dívka s číslem 7. zazpívala v doprovodu kytary a 4. Markéta z Přeštic si přivedla svého ročního rotvajlera Derryho se kterým ve své volné disciplíně s názvem "Na stopě", předvedla svůj výcvik. Poslední soutěžní disciplínou byla "Promenáda v plavkách", která se nesla v rytmu samby, nechyběly havajské květinové věnce ani koktejly. Před samotným vyhlášením výsledků zatančili jive členové taneční skupiny Fialka ze Sušice.

Markéta & Derry Volná disciplína


Finálová porota, která se skládala ze starostů partnerských měst, senátorky Judr. Rippelové, loňské vítězky Dívky Šumavy 2006 Nikoly Vítkové, vizážistek, stylistky, profesionálního fotografa, šéfredaktora Klatovského deníku, vzácného hosta ČESKÉ MISS 2005 Kateřiny Smejkalové, zástupců hlavních partnerů a organizátorky celého projektu Pavlíny Brunclíkové.

Od začátku dubna měli všichni možnost hlasovat a podpořit svoji favoritku letošního ročníku prostřednictvím SMS zpráv. Vítězkou této ankety s názvem DÍVKA SYMPATIE 2007, která nasbírala nejvíce hlasů se stala Lucie Marešová ze Sušice, která tímto získala pronájem osobního automobilu Hyundai, mobilní telefon, poukaz na pobyt v luxusním Parkhotelu v Plzni, Hifi věž, balíčky plné kosmetiky a parfémů, šperk a poukaz na víkendový pobyt na westernovém ranči v Podolí.

Diváci v sále si mohli zvolit Dívku publika. Ty byly v závěru vzhledem ke shodnému počtu hlasů dvě. č. 10 Kamila Vejvodová a č. 1 Andrea Sitterová, jelikož ani "potleskoměr" nezměřil tu správnou vítězku a ceny byly jen jedenkrát, muselo dojít na nejjednodušší rozhodovací metodu "střihnout si o štěstí". Tento souboj vyhrála Andrea Sitterová. Andrea získala pronájem osobního automobilu Citroën, mobilní telefon, balíčky s kosmetikou a parfémy, poukaz na víkendový pobyt na Šumavě Vzhledem ke dvěma zvoleným dívkám se zástupce hlavního partnera rozhodl, zapůjčit oběma těmto dívkám automobil značky Citroën, takže obě, Kamila i Andrea budou moci tuto cenu využívat.

Volná Jitky Tumpachové Modní přehlídka


III. Dívkou Šumavy 2007se stala JITKA TUMPACHOVÁ, 19 let z Holýšova. Jitka získala mobilní telefon, poukaz na víkendový pobyt na Šumavě, šperk, exkluzivní prezentace na emodeling.cz v hodnotě 5000,- Kč, poukázky na nákup oblečení, nafocení profesionálního booku modelky, na večeži v originálním Steak House, balíčky plné kosmetiky.

II. Dívkou Šumavy 2007 se stala ANDREA SITTEROVÁ, 18 let, Vimperk. Andrea získala rovněž mobilní telefon, poukaz na víkend na Šumavě, certifikát na jízdenku luxusní autobusovou linkou Student agency do evropských destinací, prezentaci na emodeling.cz v hodnotě 5000 Kč, poukaz na večeři ve Steak House, na nákup oblečení, či nafocení profesionálního booku.

DÍVKOU ŠUMAVY 2007se stala KAMILA HOUFOVÁ, 19 let, České Budějovice. Kamila získává rovněž pronájem automobilu, značky Škoda na dobu 3 měsíců, poukaz na víkend v luxusním Parkhotelu, týdenní dovolenou v Chorvatsku, víkend na Šumavě, certifikát v hodnotě 8.300 na jízdenky luxusní expres linky Student agency do Itálie, šperk, základ pro životní pojištění v hodnotě 12.000 Kč, exkluzivní prezentaci na emodeling.cz v hodnotě 5.000 Kč, nafocení profesionálního booku modelky, balíčky s kosmetikou a parfémy. Poukazy na nákup oblečení, na večeři ve Steak House, a také mobilní telefon.

Všechny ostatní finalistky si kromě krásných plavek od společnosti Modeta odnesly mobilní telefon od společnosti AB PLUS, krásné květiny a zdarma založení účtu s vkladem 200 Kč od Poštovní spořitelny.

Dívkou Škodateamu 2007 se stala dívka s číslem 2. ALENA HOFMANOVÁ ze Kdyně a Tváří Deníku 2007dívka s číslem 9. MONIKA NETRVALOVÁ ze ŠvihovaAutor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!