Region a Ostatní

Ze života Dívek Šumavy

Monti | 20. 04. 2007 | Přečteno 1867x |
Soutěž Dívka Šumavy je v plném proudu a proto se zase po čase podíváme s Pavlínou Brunclíkovou pod pokličku abychom se dozvěděli něco z průběhu soutěže.

Oficiální představení Oficiální představení
Oficiální představení finalistek se uskutečnilo 5. dubna v autosalonu INVESTTEL AUTO KLATOVY. Za účasti starostů partnerských měst soutěže Dívka Šumavy, Mgr. Kalčíkové náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje a dalších významných osobností regionu byly oficiálně přestaveny finalistky druhého ročníku soutěže Dívka Šumavy 2007. Některé z nich premiérově v roli manekýnek předvedly společenské šaty, kolekci italské módy a plavky.

Odpolednem provedl J. Suda a dívkám připravil překvapení ve formě záludných otázek. Žádná z finalistek se nenechala vyvést z míry. Kromě dvanáckty krásných finalstek byla představena také nová Škoda Fabia, hosté mohli ochutnat nebo dokonce vyrhát výborné víno. V doprovodném programu vystoupila taneční skupina Bonbon z Klatov a také stříbrná Dívka Šumavy 2006 Iveta Býčková, která se svým tanečním partnerem zatančila cha-chu.

Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!