Region a Ostatní

Finalistky DŠ 2007 - první společné setkání

Monti | 22. 03. 2007 | Přečteno 1814x |
Soutěž o Divku Šumavy 2007 nabírá na obrátkách, což znamená, že nás čeká seriál článků, které budou cestu dívek sledovat až na samý vrchol, tedy finále, které se uskuteční 9.6.2007 v Sušici. Do finále je však ještě daleko. My se nyní podíváme na to, jak probíhalo první společné setkání finalistek... (více uvnitř článku)

Z prvního setkání Z prvního setkání
V sobotu 17. 3. se finalistky druhého ročníku se setkaly v plzeňském studiu DESIGN BLOCK. Dívky absolvovaly školení v profesionálním studiu, kde se jim téměř celé odpoledne věnovali Dita Nosková vizážistka, stylistka, image maker,kadeřník Michal Kasl, kosmetička Petra Šimánová a nehtová designérka Lenka Lukešová.


Dívkám poradili jak správně pečovat o pleť, nehty, vlasy podle jejich typu, jak se správně líčit a jaká líčidla používat pro denní nebo večerní líčení a to vše nejen teoreticky ale i prakticky si vyzkoušely pleťové masky, líčení, manikúru, některým byl upraven střih vlasů. Finalistky se opět setkají v sobotu 24. 3. na fotografování pro volbu Dívka Sympatie 2007, které bude zahájeno začátkem dubna.

Autor: Pavlína Brunclíková
Top Články Informační e-mail Vytisknout článek
K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!